wersja polska english version deutsche Webseite Русская версия

KLUB PODRÓŻNIKÓW

Rejestracja! Dołącz do Klubu!

.

    Wielbicielka płackartnych rozmów „po duszam”, serdecznych, pozłacanych uśmiechów napotkanych babuszek, przepełnionych marszrutek, chusteczek nawilżających, absurdalnych sytuacji, smaku kawy i zapachu farby drukarskiej. Pracę magisterską poświęciła przestrzeni literackiej w przekładzie, ale zdecydowanie bardziej woli oswajać ją wzrokiem, dotykiem, rozmową, uśmiechem.
    Była: stażystka w fundacji pozarządowej w Joszkar-Oła, stolicy republiki Mari El w Rosji, korektorka, wolontariuszka w domach dziecka w Tarnopolu,  animatorka i nauczycielka języka polskiego w miejscowości Poninka na Ukrainie, recepcjonistka, rezydentka rosyjskojęzycznych turystów w Zakopanem.
    Skończyła studia na wydziale Kultury Rosji i narodów sąsiednich na Uniwersytecie Jagiellońskim; pilotuje wycieczki po Krymie, Petersburgu, Moskwie i Złotym Pierścieniu, Kamczatce, Ukrainie Zachodniej, Mołdawii, Naddniestrzu i innych krajach rosyjskojęzycznych.
    Dlaczego podróżuje? Przez ciekawość, bo przecież, jak pisał Leszek Kołakowski w Mini wykłady o maxi sprawach:
„nie żądza wiedzy nas gna ani ochota ucieczki, ale ciekawość, a ciekawość jak się zdaje, jest osobnym popędem, do innych niesprowadzalnym".

W Arsoba Travel pilotuje wyprawy po Japonii, Kamczatce, Mołdawii, Naddniestrzu, Ukrainie i Zakaukaziu.