wersja polska english version deutsche Webseite Русская версия

KLUB PODRÓŻNIKÓW

Rejestracja! Dołącz do Klubu!

GALERIE ZDJĘĆ


Zapraszamy do wędrówki przez fotografie... przez feerię barw, portretów, sytuacji.

Zachęcamy do zapisania się, aby otrzymywać pocztą elektroniczną newsletter - pole subskrypcji informacji na dole strony.


NOWA ZELANDIA

Kraina, do której z Polski jest najdalej, niezależnie czy wyruszymy na wschód, zachód, północ czy południe!  Zapragnął włóczykij zobaczyć na własne oczy, co takiego niezwykłego jest w miejscu, gdzie powstawały obrazy do "Władcy pierścieni" i "Avatara". Przybył, zobaczył i zakochał się.

cała galeria...

UKRAINA

Zapraszam do niezwykłej, barwnej części Ukrainy na pograniczu Wołynia i Podola, w okolice historycznie najdalej wysuniętych granic Królestwa Polskiego - tam, gdzie granic przed Turkami bronili Rodacy w twierdzach Kamieńca Podolskiego i Chocimia, tam gdzie wiją się jarami i wąwozami rzeki Zbrucz i Smotrycz, wpadając do ogromnego Dniestru. Te wyjątkowe tereny to jedyny w zach. części Ukrainy Park Narodowy. Na granicy tego parku leży wyjątkowa wieś: Iwane–Puste, Centr Zemli ;-)

cała galeria...

Wyprawa AŁTAJ - zaćmienie Słońca - BAJKAŁ :: lipiec/sierpień 2008

Piękne i rzadkie zjawisko, „złote” ZAĆMIENIE SŁOŃCA, było punktem kulminacyjnym letniej wyprawy na południową rosyjską SYBERIĘ. W czasie wyprawy najpierw poznaliśmy zadziwiającą różnorodność AŁTAJU, tam też obserwowaliśmy i rejestrowaliśmy całkowite zaćmienie Słońca, a następnie doświadczyliśmy piękna i majestatu BAJKAŁU. Trasą słynnej KOLEI TRANSSYBERYJSKIEJ dotarliśmy w najpiękniejsze i dzikie jeszcze rejony środkowej AZJI.

cała galeria...

NIEZNANA ROSJA - wystawa

Ulubiony temat to ludzie, ich codzienne życie, przyroda
oraz "bizary" - czyli niesamowitości odkrywane po drodze...

cała galeria...

RUSKI HARDCORE - wystawa

Ileż twarzy, ileż odmiennych stron ma ROSJA!
A im dalej na Wschód, tym ciekawiej...

cała galeria...