wersja polska english version deutsche Webseite Русская версия

KLUB PODRÓŻNIKÓW

Rejestracja! Dołącz do Klubu!

.

    Wykształcenie: wyższe ekonomiczne, wykonywany zawód: fotograf (dyplom mistrzowski), właściciel studia fotograficznego w Szczecinie.
Nieformalnie: profesor podróżownictwa.

    Doświadczenie podróżnicze: górskie m.in.
Nepal - Himalaje, trekking, wejście na Kala Patthar 5545 m,
Kaukaz - Rosja, trekking, wejście na Elbrus 5642 m,
Andy - Argentyna, trekking, wejście na Aconcagua 6962 m,
Alaska - USA, wejście na McKinley/Denali 6194 m,
Mount Fuji - Japonia, 3776 m,
na płaskim: m.in. Chile, Nepal, Indie, Ukraina, Rosja (od krańca do krańca), Japonia, Mołdawia, Naddniestrze, Kazachstan, Uzbekistan, Tadżykistan.

    Zainteresowania: podróże, muzyka, podróże, muzyka, podróże, budyń.
Hobby: podróże, muzyka, fotografowanie ludzi z zaskoczenia, fotografowanie wszystkiego w krajach byłego ZSRR - w tym Leninów wiecznie żywych.
Lubi: góry, las, Tatry ale bez tłumu, wielką przestrzeń, mapy, planowanie podróży, pakowanie plecaka, ten moment gdy samolot przyspiesza podczas startu, Trójkę, budyń.
Nie lubi: rozgrzanej słońcem nadmorskiej plaży z tysiącami ludzi, osób męczących i nudnych, chamów, oraz tego, że czas biegnie zbyt szybko - więc świadomości, że nie zdąży pojechać wszędzie tam, dokąd by chciał.
Marzenie podróżnicze: wiele, ale największe, to... zobaczyć od środka odkrywkową kopalnię diamentów w mieście Mirnyj w Jakucji, w Rosji (i nie chodzi o diamenty, lecz o dziurę w ziemi).

Logiczny, przewidujący, opanowany, precyzyjny, wytrwały, cierpliwy; z ogromnym doświadczeniem życiowym i niebywałym poczuciem humoru; świetny kontakt z ludźmi.

W Arsoba Travel wnosi nowe idee, współpodróżuje w poszukiwaniu nowych oryginalnych tras i miejsc, z naciskiem na daleki wschód Rosji.