wersja polska english version deutsche Webseite Русская версия

KLUB PODRÓŻNIKÓW

Rejestracja! Dołącz do Klubu!

.

Ani kroku w tył.
    Słowo przygoda tłumaczy na wszystkie języki  świata, piechotą, stopem, rowerem , motocyklem czy samolotem. ..droga jest celem, środkiem uśmiech a energią uśmiech odwzajemniony, który otwiera każde drzwi.
    „Koniec języka za przewodnika”, dlatego w zanadrzu, prócz ukochanego rosyjskiego, ma jeszcze parę języków , nie bojąc się stawiać pytań by odnaleźć drogę.
    Studia filologiczne dały bazę, jednak to podróże kształtują, a codzienność za Bugiem weryfikuje książkowe treści.  Każdy dzień jest przygodą, każdy nowo poznany człowiek – książką, którą pochłania  jak chleb, nie przestając dziwić się wszystkiemu.
    Rodzicom zawdzięcza bakcyla podróży, potędze przyrody pokorę i cierpliwość. Jednak wszelka zdobyta wiedza i doświadczenie będą bezwartościowe jeśli nie można się nimi podzielić, dlatego prócz pasji by ukochanymi zakątkami świata, smakami, historiami i emocjami zauroczyć i zainteresować innych chętnie pomaga i udziela się tam, gdzie jej umiejętności i doświadczenie umożliwią drugiemu człowiekowi poznanie i dadzą impuls do dalszego działania.

W Arsoba Travel kompetentnie i z pasją pilotuje grupy po Gruzji, Omanie i Etiopii.