KLUB PODRÓŻNIKÓW

Rejestracja! Dołącz do Klubu!

Arsoba Travel działa i pracuje pełną parą!

strona główna » aktualności » Arsoba Travel działa i pracuje pełną parą!

Szanowni klienci, przyjaciele i sympatycy Pracowni Podróży Arsoba Travel,

wszyscy wiemy jak wygląda sytuacja na całym świecie. Wielu z Was pracuje zdalnie w swoich domach i nie wychodzi na zewnątrz. Popieramy taką postawę, bo wszystkim nam zależy na tym, żeby jak najszybciej pogonić wirusa i móc znów latać z wami tam, gdzie pięknie i ciekawie. Dlatego w trosce o zdrowie naszych pracowników od dziś (16 marca) do odwołania nasza pracownia działa w trybie zdalnym i wszyscy pracujemy w domach ...trochę tęsknimy za ekspresem do kawy, ale nikt teraz nie ma lekko :)

Kalendarz naszych wyjazdów w tym roku ułożył się tak, że nasze zimowo-wiosenne wyprawy zakończyły się przed rozprzestrzenieniem epidemii i zamknięciem granic. Tylko jedną wyprawę przełożyliśmy z marca na listopad.

Obecnie żaden z naszych pilotów nie pilotuje żadnej grupy nigdzie na świecie. Jesteśmy na miejscu zdrowi i bezpieczni. Wszyscy dobrowolnie poddaliśmy się domowej kwarantannie.

Wszystkie nasze wyprawy zaplanowane na II półrocze br. są przygotowywane i zaplanowane do realizacji. Pracujemy nad nimi cały czas. Zgłoszeni uczestnicy nie odwołują uczestnictwa, tylko razem z nami spokojnie obserwują rozwój wydarzeń, czekają na zakończenie epidemii i wznowienie ruchu turystycznego. Dziękujemy!!!

Liczymy na to, że do końca maja epidemia zostanie wygaszona i od czerwca będzie można już z powrotem bezpiecznie podróżować. Na bieżąco śledzimy nie tylko doniesienia medialne (te z rzetelnych źródeł) ale również oficjalne komunikaty rządów Państw, linii lotniczych i organizacji turystycznych.

W razie potrzeby zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym: biuro@arsobatravel.pl lub pod numerem telefonu: 500 607 789