KLUB PODRÓŻNIKÓW

Rejestracja! Dołącz do Klubu!

.

Absolwent Wydziału Elektrycznego Politechniki Szczecińskiej.
Pilot wycieczek, przewodnik turystyczny, pasjonat podróży.

Pracę zawodową łączy z pilotowaniem wycieczek po krajach bliskich i dalekich, prowadzeniu wypraw dla młodzieży, studentów i dorosłych. Cechuje się również dużym doświadczeniem w pilotowaniu grup szkolnych dzieci i młodzieży, dobrą znajomością stolic europejskich.

Od 10 roku życia każdą wolną chwilę spędza na podróżach. Odwiedzanym miejscom poświęca wiele uwagi i przygląda im się tak dokładnie, jak się tylko da, zawsze z tym samym entuzjazmem, którym potrafi podzielić się z innymi.
Celem tych wyjazdów często jest... droga sama w sobie. Pieszo, rowerem, kajakiem, drezyną, jachtem, na nartach... Ale z największym zapałem wchodzi pod górę, żeby stamtąd ujrzeć kolejną...
Jego domem jest namiot, kuchnią ognisko, a radiem świerszcze i nieodłączna gitara. Na wędrówce po górskich ścieżkach i bezdrożach zna się jak nikt inny.

W Arsoba Travel pilotuje grupy po Indochinach (Wietnam, Laos, Kambodża, Tajlandia) i Mjanmie (Birmie), nad jezioro Bajkał i Przybajkale, Koleją Transsyberyjską, do Mołdawii i Naddniestrza, po Rumunii, Islandii, Omanie oraz USA.