KLUB PODRÓŻNIKÓW

Rejestracja! Dołącz do Klubu!

.

Z wykształcenia ekonomista, z naciskiem na marketing i zarządzanie przedsiębiorstwem, co skutkuje np. uwielbieniem dla elektronicznego kalendarza i planera.
Lubi porządek na biurku (nie zawsze) i nieporządek w swojej dużej torebce (niezmiennie). Będzie pracowała w weekendy, jeśli tylko zaowocuje to przynajmniej raz w roku niezapomnianą wyprawą w daleki świat, najlepiej tam, gdzie docierają nieliczni.
Lubi: brzmienie trąbki, przyjemne futro kotki Zofii, swoją kolekcję brzydkich aniołów, odjechanych ludzi z pasją, puszczanie złej energii w eter za pomocą ruchu, swoją kuchnię i kino europejskie.
Nie lubi: pająków z grubymi tyłkami, chińskiego alkoholu, arogancji, bezradności.
W Arsoba Travel jest odpowiedzialna za kontakty z Uczestnikami, administrację, koordynację wypraw, technologie informatyczne i... Pchlarza, który awansował na firmowego Brand Hero. Stworzyła i prowadziła stronę wyprawową Mistrza Aleksandra Doby.
W Arsoba Travel pilotuje wyprawy do Mjanmy (Birmy), Tajlandii, Wietnamu, Kambodży, Laosu, Naddniestrza, na Ukrainę, Maltę i Wyspy Owcze. Zajmuje sie również obsługą większych grup na imprezach integracyjnych i motywacyjnych.

Motto życiowe:

„Podejmując walkę ryzykujesz, że ją przegrasz - nie podejmując jej wcale, już przegrałeś”.