KLUB PODRÓŻNIKÓW

Rejestracja! Dołącz do Klubu!

WYPRAWY - relacje


    W tym dziale prezentujemy fotograficzne i tekstowe relacje z wypraw nie tylko naszych, ale także naszych Klubowiczów, Przyjaciół i Sympatyków. Życząc miłego odbioru, zapraszamy do wspólnych podróży... 


Relacja z wyprawy „CHINY i zaćmienie Słońca 2009”

    Wyprawa „CHINY i ZAĆMIENIE SŁOŃCA, lato 2009” trwająca 24 dni, pozwoliła zobaczyć i doświadczyć piękna i różnorodności wschodnich Chin oraz przeżyć jeden z najbardziej niezwykłych momentów w życiu człowieka - całkowite zaćmienie Słońca (było ono najdłuższe w XXI wieku!).

czytaj więcej...

Relacja z wyprawy Aleksandra Doby „Kajakiem DOOKOŁA BAJKAŁU w pojedynkę, lato 2009”

    Około 2000 kilometrów linii brzegowej, nieprzewidywalna i zmienna pogoda, dzikie niedźwiedzie, brak cywilizacji - to tylko niektóre z trudności z którymi musiał się zmierzyć ALEKSANDER DOBA.
    Oto jedyna w Internecie GALERIA FOTOGRAFII: foto- i tekstowa relacja Olka, pierwszego Polaka który opłynął kajakiem „Morze Syberii” - Jezioro Bajkał.

czytaj więcej...

Bałkany na rowerze 2009 - w relacji Łukasza Czabanowskiego

Bałkańskiej duszy i mojej duszy wspólny lipcowy szlak.
Jako strumień świadomości po rowerowej wyprawie na Bałkany.

Autor:
Łukasz Czabanowski

czytaj więcej...

CZWARTA PODRÓŻ DOOKOŁA ŚWIATA Piotra Śliwińskiego

    Piotr „ŚLIWKA” Śliwiński, krakowski podróżnik, już po raz czwarty wyruszył latem 2009 roku, by okrążyć Ziemię. Podróżuje bez planu i przewodników, trampingowo, nienasycony smaków świata i spotkań z ludźmi.
    Na bieżąco śledziliśmy jego wyprawę, uaktualnialiśmy mapę, dodawaliśmy zdjęcia i relacje z podróży podsyłane nam z drogi...

czytaj więcej...