KLUB PODRÓŻNIKÓW

Rejestracja! Dołącz do Klubu!

Zapraszamy na nasze WYPRAWY i WYCIECZKI:


    W 2023 roku każdy znajdzie coś dla siebie - zapraszamy do udziału w naszych własnych, autorskich, egzotycznych wycieczkach i wyprawach. Szczegóły, program, ceny, charakter znajdują się na podstronach ofert - należy zajrzeć w MENU z lewej strony ekranu i wybrać interesujący nas kontynent.

OPINIE Uczestników - ZOBACZ

    Program może być modyfikowany, w zależności od oczekiwań Uczestników, w miarę możliwości. Każda wyprawa jest niepowtarzalna, a niewielka grupa (od 2 do 6, a czasem do 10 osób) jest mobilna i szybko się integruje.
   
Termin wyjazdu (daty wylotu i powrotu) oraz jego długość mogą ulec niewielkim zmianom, w zależności od dostępności biletów lotniczych oraz finalnie wybranej konfiguracji transportu w obie strony oraz możliwych zmian w programach.
    Nie ma znaczenia, w jakim miejscu świata mieszkasz, aby z nami podróżować - dopasujemy konfigurację połączeń lotniczych.

SINGLE BEZ DOPŁATY!
    Wielu uczestników naszych wycieczek decyduje się na wyjazd w pojedynkę. W takich przypadkach osoby które nie chcą dopłacać do pokoju jednoosobowego, staramy się kwaterować w pokoju dwuosobowym z innym uczestnikiem. Wówczas nie jest konieczna dopłata za nocleg w pokoju jednoosobowym.
W przypadku nieparzystej ilości Uczestników w grupie, jedna z osób będzie zakwaterowana w pokoju jednoosobowym - bez dopłaty.

Jedynie w przypadku, gdy osoba podróżująca w pojedynkę z założenia ma życzenie noclegu w pokojach jednoosobowych, to będzie się to wiązało z dopłatą.

Rozwiązania w czasie pandemii:
Niektóre wycieczki możemy zrealizować bez przelotów samolotami. Nasza grupa rozpocznie wyjazd już w Polsce samochodem specjalnie wynajętym na całą podróż. Wycieczka ulegnie wydłużeniu o 2 dni, z dodatkowymi noclegami po drodze. Cena bez zmian.

L E G E N D A  :

Kolor biały oznacza, że na ten termin można się zgłaszać.
Kolor zielony oznacza, że wyprawa w danym terminie jest potwierdzona (jest minimalna ilość Uczestników) i można się jeszcze zgłosić.
Kolor pomarańczowy oznacza
, że skład grupy na dany termin jest już zamknięty.
Kolor żółty oznacza, że wyprawa jest w toku lub już się odbyła.
                                                                                 
              

Wszystkie nasze oferty wycieczek i wypraw znajdują sie w zakładkach kontynentów - wybór z menu po lewej stronie - zapraszamy!